Bonjour, mes meilleurs eleves de 7-ieme B!
Nous
continuons notre travail commun a la distance. Il ne faut pas avoir peur.
Suivez toutes mes conseilles et tout sera bien. Il faut travailler beaucoup
pour reussir. Je vous souhaite beaucoup de succes. Soyez intelligents et
intelligentes, attentifs et attentives!
Ми продовжуємо нашу спільну
роботу в дистанційному форматі. Без паніки! Не показуємо свій страх, бо перший
крок вже було зроблено навесні. Слідуй те
моїм порадам і інструкціям, і все буде добре. Треба працювати, щоб мати успіх
(чого і вам бажаю). Будьте розумними і уважними!. Пам’ятайте: «Без труда не выловишь и
рыбку из пруда!», «Дорогу осилит идущий».
Для успішної роботи необхідно:
1.Скачати підручник «ФРАНЦУЗЬКА МОВА» (3-й рік навчання). Підручник
для 7 класу закладів
загальної середньої освіти, Київ Видавничий дім ≪Освіта≫ 2020.
2. Скачати на сайті http://www.osvita-dim.com.ua/?form_page=2004 аудіододаток до підручника (можна першу частину: уроки 1-20).
3. Пригадати
структуру підручника, а саме розділи в кожному уроці, щоб швидше орієнтуватися
в них на відповідних сторінках:
- «Grammaire» (граматика
– зразки відмінювання дієслів, інших зворотів тощо)
- «Lexique» (лексика – нові слова,
словосполучення, необхідні для вивчення
і активного вживання в мовленні; н/с продовжуйте записувати в словники з
перекладом; якщо за змістом малюнків не зможете зрозуміти їх переклад – пишіть
мені про це);
- «Communication» (мовлення – вживання
необхідних зворотів, речень…);
- «Phonetique» (фонетика – правила вимови окремих звуків, буквосполучень).
4. Всі завдання, які підлягають письмовому виконанню, ви виконуєте в своїх
робочих зошитах, потім їх фотографуєте (окрему кожну сторінку, по порядку) і
надсилаєте мені на електронну адресу in19543@gmail.com Велике прохання писати акуратно і розбірливо.
Обов’язково»за вказуйте номер вправи і сторінку (
Я буду перевіряти ваші роботи, робити коментарі шляхом листування. Домашнє
завдання можна виконувати поступово, частинами.
Урок 12 (в підручнику
уроки 7-8) 7-B (I groupe – les garcons – 12 octobre 2020)
II groupe – les filles – 13 octobre 2020)
Тема уроку: «Позашкільна
діяльність». Вживання займенника «y».
Мета уроку: - закріпити
вживання вивчених раніше ЛО (лексичних одиниць) і МФ (модельних фраз) з теми
«Школа у Франції»; - тренуватися у вживанні займенника «y»; - розвивати навички 4 видів мовленнєвої
діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма); - формувати соціокультурну
компетентність учнів шляхом ознайомлення із життям ровесників у Франції; -
виховувати відповідальне ставлення до навчання, за результати своєї навчальної
діяльності.
Наскрізні лінії:
«Громадянська відповідальність», «Здоровья і безпека»
Ключові компетентності: вільне
володіння державною мовою; спілкування іноземною мовою; навчання впродовж
життя; громадянські та соціальні компетентності, культурна
Хід уроку:
1. Прослухай
діалог в аудіо додатку (1 сек - 47 сек)(сам діалог вміщений в кінці ваших підручника – це сторінка 183, lecons 7-8). Спробуй зрозуміти його загальний зміст. Паралельно
записуємо нові слова в словничок:
- une activite periscolaire –
позашкільна діяльність
- gratuit – (-e) – безкоштовний (-а)
- bouger - рухатися
+ слова з рубрики «Lexique» (стор. 25) (48 сек – 1хв 28 сек)
-
jamais
- ніколи
-
parfois – іноді
(інколи)
-
souvent- часто
-
rarement- рідко
-
de
temps en temps- час від часу
-
toujours - завжди
2. Спираючись на текст діалогу, приступай до виконання вправ 1,2,3 на стор.
23 (впр. письмово 1 за принципом vrai+| faux; впр. 2 – лише за бажанням, якщо зможете дати відповіді
письмово на запитання - з опорою на
діалог; впр. 3 – виписати «зайве» слово).
3. Зверни увагу на розділ «Communication» (стор. 26
- 1 хв 29 сек – 2 хв 25 сек).Слухаємо
міні-діалоги і намагаємося зрозуміти, про що йдеться.
4. Переходимо
до граматичного матеріалу. Знайомимося із вживанням займенника «y». Він замінює іменника місця.
Наприклад: Я їду в Париж. Я туди
їду. Вона знаходиться вдома. Вона знаходиться там. Займенник «y» вживається завжди перед
дієсловами.
Переглянь відео:
https://www.youtube.com/watch?v=JvoDJRUvlx8https://www.youtube.com/watch?v=dPHVlcQmIlY
1. Аудіювання. Прослухай і подивись відео «L’ecole en France» https://www.youtube.com/watch?v=jzwz2x3DbkA
Виконай завдання за
принципом vrai+| faux
a) L’ecole en
France n’est pas gratuite.
b) Les eleves de
l’ecole primaire etudient 5 annes.
c) La numeration
des classes en France est inverse.
d) La derniere
classe s’appelle la terminale.
e) Les eleves a
l’age de 11 a 15 ans vont au lycee.
f) Les jours
libres a l’ecole sont mercredi l’apres-midi et samedi.
g) Les notes en
France vont de 0 a 12.
h) Les parents
recoivent par poste les bulletins trimestriels.
i) L’annee
scolaire en France termine au mois de mai.
j) Il y a 5
vacances en France.
k) Le principal
est en relation avec familles.
l) Il y a des
eleves qui mangent a la maison.
2. Впр. 6 стор. 20:
3. Впр. 6 стор. 25-26 (доповни
речення словами з довідки – на початку вправи)
4. Впр. 11 стор. 27 (дай відповіді
на запитання)
Merci pour votre travail! A bientot! Bonne chance!
Дякую за роботу
всім, хто був зі мною! Бажаю всім успіхів при виконанні завдань!
Чекаю на виконані завдання до 15.10.2020 включно.
Немає коментарів:
Дописати коментар